Joskar-Ola Napok

Szerző: Hende Imre Közzétéve:

Joskar-Ola Napok Kulturális és Sportfesztivál

A Joskar-Ola napokon teljesített szolgálat alatt látogatást tettünk a Szombathelyi Kábítószerügyi Fórum (KEF) standjánál. Farkas Rita mentor tartott nekünk egy kis mentál higiénés találkozót számunkra. Közben többen is kőrénk gyűltek.

A KEF a város és a megye területén végez prevenciós és koordinációs feladatokat a függőségek, szenvedélyek és abból adódó bántalmazások kezelésében legyen ez egyéni vagy családi életben.
A KEF kapcsolatban áll több civil szervezettel, oktatási intézménnyel, gyermekjóléti és családsegítő szolgálattal, az egészséges életmódot óvó – kezelő szakemberekkel és szervezetekkel, rendőrséggel, büntetésvégrehajtás intézményekkel, mindazokkal, akik segítséget nyújthatnak.

Kategóriák: Hírek

0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Avatár helyőrzője

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük