2019 április Herényi Virágút

Szerző: Horváth Gergő Közzétéve:

Herényi Virágúti szolgálat

Mint már sokadjára az évek során Szombathely – Herény városrész idén is megrendezte a sok csodával kecsegtető virágútját. Számtalan kertészet és magán termesztő vett részt és mutatta be szebbnél – szebb növényeit. A rendezvényt idén is nagy érdeklődés övezte, mint minden évben, fantasztikus időjárás mellett vehettünk részt e programon. A polgárőrök sem hiányozhattak a rendezvényről, akiket a szervezők minden évben meghívnak.Lássunk pár képet a teljesség igénye nélkül, hisz mindent nem tudnánk megmutatni. Aki többre is kíváncsi az látogasson el jövőre a rendezvényre garantálom, hogy nem fogja megbánni.


0 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Avatár helyőrzője

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük